دستورالعمل استفاده از مدلینگ رزین کبالت

توضیحات محصول:

  • محصول مدلینگ رزین کبالت، یک رزین میکروفیل با ویسکوزیتی پایین و حاوی 30 درصد فیلر است که برای فرم دهی بهتر کامپوزیت در ترمیم های مستقیم و غیر مستقیم استفاده می شود.
  • این محصول برخلاف باندینگ حاوی حلال نمی باشد و عاری از مونومر هیدروفیل HEMA  می باشد که از تشکیل لایه هیدروفیل ضعیف در بالک کامپوزیت جلوگیری میکند.
  • از آنجایی که کامپوزیت ذاتا خاصیت چسبندگی به قلم را دارا می باشد، تر کردن قلم کامپوزیت با این رزین میتواند از این چسبندگی جلوگیری کند و قراردهی و فرم دهی کامپوزیت را در ترمیم های مستقیم تسهیل کند.

اجزاء:

یک سرنگ 2 گرمی رزین

سرسوزن مشکی

موارد استفاده:

تر کننده قلم کامپوزیت در درمان های مستقیم و غیر مستقیم کامپوزیتی

روش استفاده:

مقدار یک یا دو قطره از رزین را در یک گوده ریخته و پس از قرار دهی اولین لایه کامپوزیت در حفره دندان، قلم را در رزین زده و لایه کامپوزیت را به شکل دلخواه فرم دهید. سپس کامپوزیت را کیور کنید. این کار را می توانید تا اتمام ترمیم انجام دهید.

توجه شود که اگرچه زمان مورد نیاز برای کیور مدلینگ رزین کبالت 10 ثانیه است برای کیور کامل کامپوزیت از دستورالعمل کامپوزیت مورد استفاده پیروی کنید.

اگر چه در فرمولاسیون این محصول حساسیت ماده  نسبت به کیور ناشی از نور محیط کاهش یافته است، بهتر است از یک کاور حافظ نور آبی بر روی سطح گوده در حین ترمیم های طولانی مدت، به منظور جلوگیری از کیور رزین استفاده کنید.

پس از استفاده از این محصول کپ سرنگ را بسته و در دمای مناسب نگهداری کنید.

هشدارها:

از آنجایی که رزین های متاکریلاتی کیور نشده میتوانند برای بعضی از افراد ایجاد حساسیت بافتی کنند از تماس این محصول با بافت نرم جلوگیری کنید و در صورت تماس با بافت نرم محل را با آب و صابون به خوبی بشورید.

چنانچه به صورت اتفاقی مقدار از رزین داخل چشم بیمار و یا دندانپزشک پاشید، چشم را با مقدار زیادی آب شسته و در اولین فرصت به چشم پزشک مراجعه کنید. در صورت تماس ماده با سایر بافت های بدن، محل به خوبی با میزان زیادی آب شست و شو شود.

از این محصول بعد از پایان تاریخ انقضا استفاده ننماید.

شرایط نگهداری:

لطفا در دمای ۲۵-20 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

قرارگیری محصول در دمای بالاتر از 35 درجه و کمتر از10 درجه می تواند منجر به جداسازی فازی در ترکیب شود. از قرار دهی طولانی مدت محصول در دماهای ذکر شده خودداری کنید.

تولید شرکت فرتاک اندیشه برنا ایران تهران خیابان انقلاب پردیس دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز رشد مواد و تجهیزات دندانپزشکی طبقه ۱- شرکت فرتاک اندیشه برنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

دستورالعمل استفاده از سایر محصولات

×